602 296 605

biuro@edupharma.pl

Kwas hialuronowy szkolenie

Kwas hialuronowy szkolenie

Szkolenie dla lekarzy z technik podawania kwasu hialuronowego.

  1. Powiększanie ust
  2. Wolumetria
  3. Wygładzanie zmarszczek
  4. Mezoterapia

Szkolenie w małych grupach. Każdy uczestnik wykonuje zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Kwas hialuronowy szkolenie – dlaczego warto

Kwas hialuronowy to związek, który występuje we wszystkich organizmach żywych – dzięki swoim właściwościom jest odpowiedzialny za prawidłowe nawilżenie oraz ujędrnienie skóry. Preparaty na bazie tej substancji są wykorzystywane na powszechną skalę w kosmetologii, służąc głównie do wypełniania ubytków w tkankach, wygładzania zmarszczek, a także powiększania piersi oraz ust. W kwas hialuronowy bogata jest przede wszystkim skóra młoda. W miarę upływu czasu, organizm traci zasoby tego związku, ale poprzez jego uzupełnienie, można skutecznie zahamować rozpad kolagenu i przyczynić się do poprawy wyglądu naskórka.

Szkolenia dla lekarzy z zastosowania kwasu hialuronowego oferujemy na dwóch poziomach: podstawowym oraz zaawansowanym. Każdy z kursów został opracowany w ten sposób, by umożliwiać zdobycie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również cennych umiejętności z zakresu aplikacji kwasu hialuronowego oraz przygotowania pacjenta do zabiegu.

W trakcie zajęć uczestnicy mają okazję zapoznać się z najpopularniejszymi preparatami usieciowanego kwasu hialuronowego, a także dowiedzieć się, jakie rodzaje zastosowań tego związku są wykorzystywane do poprawy kondycji i wyglądu skóry. Nasza wykwalifikowana kadra szkoleniowa przekazuje również fachową wiedzę dotyczącą przeciwwskazań oraz działań niepożądanych, które mogą wystąpić w związku z aplikacją kwasu hialuronowego.

Każdy kurs, poza częścią teoretyczną, obejmuje również część praktyczną, w czasie której uczestnicy uczą się konturowania i podnoszenia kącików ust, wypełniania bruzd nosowo-wargowych czy wygładzania zmarszczek twarzy. Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu w języku polskim i angielskim.

Wszystkie szkolenia