602 296 605

biuro@edupharma.pl

Szkolenia dla lekarzy

Edupharma zajmuje się profesjonalnymi szkoleniami dla lekarzy. Oferujemy szkolenia z zakresu medycyny estetycznej, które są prowadzone przez doświadczoną kadrę szkoleniową – nasi instruktorzy to lekarze specjaliści i kosmetolodzy, mogący się poszczycić wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz najwyższymi kwalifikacjami.

Proponowane przez nas kursy dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej pozwalają na zdobycie kompletnej wiedzy oraz praktycznych umiejętności, umożliwiając samodzielne wykonywanie zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych bądź rozwijanie posiadanych już kwalifikacji. W trakcie zajęć zapoznajemy uczestników z najnowocześniejszymi technologiami i technikami, stosowanymi do wypełniania zmarszczek, poprawy sprężystości skóry, rewitalizacji naskórka czy do modelowania sylwetki.

Medycyna estetyczna – kurs dla lekarzy: poziom podstawowy i zaawansowany

Oferowane przez naszą placówkę szkolenia dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej są przygotowywane na dwóch poziomach: podstawowym oraz zaawansowanym. Każdy kurs jest przeprowadzany w profesjonalnie wyposażonej sali szkoleniowej, przy wykorzystaniu nowatorskich urządzeń i sprzętów kosmetycznych. Wieloletnie doświadczenie oraz stale aktualizowana wiedza pozwoliła nam na przygotowanie szerokiej oferty kursów dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej, które swoim poziomem odpowiadają europejskim standardom.

W naszym zakresie usług znajdują się liczne programy mające na celu doskonalenie personelu medycznego. Działamy na rzecz lepszej komunikacji, autoprezentacji, technik sprzedaży, ale prowadzimy również szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Poniżej przedstawiamy zakres naszych usług.