602 296 605

biuro@edupharma.pl

Botox – szkolenie dla lekarzy

botox szkolenie dla lekarzy

Botox, nazywany również toksyną botulinową, jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, pozwalający na błyskawiczne wygładzenie zmarszczek. Metoda ta skutecznie zwalcza wszelkiego rodzaju zmarszczki mimiczne, a polega na wstrzykiwaniu małych dawek odpowiednich preparatów w precyzyjnie wybrane miejsca na skórze. Zabiegi botoksu umożliwiają redukcję zmarszczek nawet o 80%.

Kursy z zastosowaniem toksyny botulinowej organizowane przez naszą placówkę są dedykowane lekarzom oraz stomatologom, którzy chcą zdobyć wiedzę oraz praktyczne umiejętności z zakresu wykonywania zabiegów z użyciem botoksu.

Szkolenia z botoxu dla lekarzy oferujemy w dwóch wersjach: podstawowej oraz zaawansowanej. Kurs zaawansowany został opracowany z myślą o specjalistach, którzy posiadają już doświadczenie z toksyną botulinową. Dodatkowo, w trakcie szkolenia na poziomie zaawansowanym, każdy z uczestników ma możliwość wykonania czterech zabiegów z użyciem botoksu.

Zarówno w trakcie kursu podstawowego, jak i zaawansowanego, wykwalifikowana kadra szkoleniowa przekazuje uczestnikom wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Poza budową, mechanizmem działania toksyny botulinowej czy zasadami przygotowywania pacjentów do zabiegu botoksu, uczymy również podstaw anatomii niezbędnych do wykonywania zabiegów, odpowiedniego dozowania preparatów z toksyną botulinową oraz bezpiecznych technik podawania. Każde szkolenie z botoxu kończy się uzyskaniem specjalnego certyfikatu w języku polskim i angielskim oraz zaświadczeniem o zdobytych kwalifikacjach.

Wszystkie szkolenia