602 296 605

biuro@edupharma.pl

Nici liftingujące – szkolenie z rewolucyjnej metody liftingu

Zabiegi z zastosowaniem nowatorskich nici liftingujących to bez wątpienia jeden z największych hitów medycyny estetycznej. Metoda ta umożliwia natychmiastową poprawę kondycji skóry, bez jakichkolwiek nacięć, szwów oraz bez konieczności szycia chirurgicznego. Ten rewolucyjny sposób liftingu twarzy i ciała jest możliwy dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanych nici, które wchłaniają się w przeciągu 360 dni. Nici liftingujące wywołują błyskawiczny efekt odmładzający, doskonale nawilżając naskórek i wyraźnie spowalniając procesy jego starzenia.

Nici liftingujące szkolenie

Szkolenie z zakresu zastosowania nici liftingujących zostało stworzone z myślą o lekarzach, którzy chcą posiąść wiedzę oraz praktyczne umiejętności niezbędne do bezpiecznego przeprowadzania tej innowacyjnej metody liftingu u pacjentów.

Nasza wysoce wykwalifikowana kadra szkoleniowa uczy, jak osiągnąć doskonały rezultat estetyczny, przy jednoczesnym podciągnięciu opadającej skóry i doborze odpowiedniego rodzaju nici, w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta. Dodatkowo, przekazujemy uczestnikom fachową wiedzę dotyczącą przeciwwskazań do wykonywania zabiegu, ewentualnych efektów ubocznych oraz rekomendacji pozabiegowych.

Każdy kurs dotyczący zastosowania nici liftingujących składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Zajęcia praktyczne odbywają się w profesjonalnie wyposażonych salach szkoleniowych, gdzie uczestnicy mają do dyspozycji nowatorski sprzęt kosmetyczny. Zabieg przy wykorzystaniu nici liftingujących może być bezpiecznie łączony z pozostałymi zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak wstrzykiwanie toksyny botulinowej czy kwasu hialuronowego.

Szklenie z wykorzystaniem nici

W trakcie szkolenia lekarze wykonują zabiegi na modelkach zapewnionych przez organizatora, można też zaprosić własne modelki.

Zabiegi wykonywanie są pod nadzorem prowadzącego szkolenie, każdy uczestnik wykonuje zabiegi nićmi Aptos

Wszystkie szkolenia