602 296 605

biuro@edupharma.pl

Medycyna estetyczna – profesjonalne szkolenia dla lekarzy

Medycyna estetyczna – profesjonalne szkolenia dla lekarzy

Medycyna estetyczna

Profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej cieszą się sporym zainteresowaniem wśród osób dbających o urodę. Stale udoskonalane techniki wygładzania zmarszczek, usuwania cellulitu czy modelowania sylwetki sprawiają, że przy pomocy odpowiednich preparatów i sprzętów kosmetycznych można skutecznie poprawić kondycję skóry, usunąć nadmiar nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej czy nawet zahamować wypadanie włosów.

Medycyna estetyczna szkolenie

Oferowane przez nas szkolenia z zakresu medycyny estetycznej są dedykowane lekarzom, którzy chcą zdobyć wiedzę oraz praktyczne umiejętności związane z wykonywaniem różnego rodzaju zabiegów leczniczych, upiększających oraz pielęgnacyjnych. Każdy kurs jest przeprowadzany w kilkuosobowych grupach, w doskonale wyposażonych salach szkoleniowych, przy zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu kosmetycznego.

Pakiety szkoleń z zakresu medycyny estetycznej zostały opracowane w ten sposób, by mogli w nich uczestniczyć zarówno lekarze, którzy nie mieli do tej pory kontaktu z zabiegami mezoterapii czy wstrzykiwania botoksu, jak i osoby, które posiadają już doświadczenie w wykonywaniu zabiegów. Każde szkolenie proponujemy zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym, oferując uczestnikom niezbędne materiały treningowe i możliwość korzystania z profesjonalnego sprzętu kosmetycznego.

Oferta szkoleń medycyny estetycznej dla lekarzy obejmuje następujące kursy:

Każde szkolenie z zakresu medycyny estetycznej kończy się uzyskaniem zaświadczenia oraz certyfikatu.

Zapewniamy modelki, istnieje także możliwość przyprowadzenia swojej modelki.

Wszystkie szkolenia