602 296 605

biuro@edupharma.pl

Powiększanie ust

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to częsty zabieg w medycynie estetycznej.

Osiągnięcia medycyny estetycznej pozwalają na szybką i niemal bezinwazyjną korektę wyglądu. Dotyczy to nie tylko sylwetki czy piersi. Niektóre panie narzekają na zbyt małe i niewydatne wargi. Dlatego nieoperacyjne powiększanie ust jest dla nich jedyną szansą na poprawę estetyki wyglądu, co przekłada się na wyższą samoocenę.

Nieoperacyjne powiększanie ust cieszy się ogromnym zainteresowaniem z uwagi na małą inwazyjność i przemijające efekty. Dzięki temu pacjentka po kilku miesiącach może sama zdecydować o tym, czy chce kontynuować kurację.

Powiększanie ust – rodzaje wypełnienia

Powiększanie ust to zabieg, który polega na iniekcjach substancji wypełniającej. W medycynie estetycznej wykorzystane są najczęściej trzy rodzaje wypełnień:

Przeciwwskazania do powiększania ust

Bez względu na wybrany sposób powiększania ust, należy pamiętać o kilku przeciwwskazaniach. Zabiegu nie zaleca się przeprowadzać u pacjentów, którzy:

Ponadto powiększanie ust jest niewskazane u kobiet w ciąży oraz pań w okresie laktacji.

Efekty powiększania ust wypełniaczami

Powiększanie ust za pomocą tzw. fillerów nie daje trwałych rezultatów. Substancje ulegają stopniowemu rozkładowi, co oznacza powrót do dawnego kształtu ust. W każdym momencie można jednak przeprowadzić zabieg podtrzymujący.